3391817 TOOLPAK AB075457B Sanding Belt 75mm X 457mm 40 Grit (pk 5)
AB075457B - SANDING BELT 75MM X 457MM 40 GRIT (PK 5)
Üretici firma:
Toolpak
Sipariş Kodu:
Üretici parti numarası:
AB075457B
Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun
Karşılaştırma listesine ekle
Paylaş:
Twitter'da Tweetle
Facebook'da Paylaş
Kullanılabilirlik:
Stoklar tükendi
Mevzuat ve Çevre
Menşe Ülke:
CN
RoHS Uyumlu:
NA
SVHC:
0
Ağırlık (KG):
0,0000
Gümrük Tarife No:
Ürün Yorumları
Bize Sorun
0 yorum (lar)
0.0
Kendi görüşünü yaz
Kapat
İnceleme başlığı:
Metni incele:
Değerlendirme:
Kötü
1
Mükemmel
Ad Soyad
E-posta
konu:
Destek konusu
SANDING BELT 75MM X 457MM 40 GRIT (PK 5)