3402753 Akasa AK-CBUB17-40BK Cable, Usb3.0 Internal Adapter
AK-CBUB17-40BK - CABLE, USB3.0 INTERNAL ADAPTER
Üretici firma:
Akasa
Sipariş Kodu:
Üretici parti numarası:
AK-CBUB17-40BK
Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun
Karşılaştırma listesine ekle
Paylaş:
Twitter'da Tweetle
Facebook'da Paylaş
Kullanılabilirlik:
Stoklar tükendi
Mevzuat ve Çevre
Menşe Ülke:
CN
RoHS Uyumlu:
Y10
SVHC:
0
Ağırlık (KG):
0,0900
Gümrük Tarife No:
Ürün Yorumları
Bize Sorun
0 yorum (lar)
0.0
Kendi görüşünü yaz
Kapat
İnceleme başlığı:
Metni incele:
Değerlendirme:
Kötü
1
Mükemmel
Ad Soyad
E-posta
konu:
Destek konusu
Bu Ürüne Benzer Ürünler
Karşılaştırma listesine ekle
Favorilerime ekle
9911944 3M 14B26-SZLB-A00-0LC Cable Assembly, Hsmdr, 10M
CABLE ASSEMBLY, HSMDR, 10M
9911936 3M 14B26-SZLB-500-0LC Cable Assembly Hsmdr 5M
Cable Assembly, Hsmdr, 5M
Favorilerime ekle
9911928 3M 14B26-SZLB-300-0LC Cable Assembly, Hsmdr, 3M
CABLE ASSEMBLY, HSMDR, 3M
8744572 UNBRANDED RB377 Cable, 40W Idc-Ide To 44W 2Mm Idc
CABLE, 40W IDC-IDE TO 44W 2MM IDC