    MITI-7-6-10 - Reed Sw, Spst, 6At-10At, 0.25A, 170Vdc
    Üretici firma: Littelfuse
    Sipariş Kodu: 3665557
    Üretici parti numarası: MITI-7-6-10
    Teknik Bilgi: MITI-7-6-10 Datasheet
    Kullanılabilirlik: 141 stokta
    ABD Stock
    ABD stoklu ürünler 20 iş günü içerisinde teslim edilir.
    Fiyatı :
    i h
    Çok Al, Az Öde, TASARRUF ET!
    Adet
    Fiyat
    1+
    Mevzuat ve Çevre
    Menşe Ülke: PH
    RoHS Uyumlu: TBA
    SVHC: 0
    Ağırlık (KG): 0,0004
    Gümrük Tarife No: 00000000
    0.0 0
    Kendi görüşünü yaz Kapat
    • Kötü
    • Mükemmel
    Reed Sw, Spst, 6At-10At, 0.25A, 170Vdc;; Reed Sw, Spst, 6At-10At, 0.25A, 170Vdc; Product Range:Miti-7 Series; Contact Configuration:Spst-No; Switch Mounting:Through Hole; Contact Current Max:250Ma; Switching Voltage Max:170Vdc; Switching Power Max:10W; Operate At Min:6At