4171431 Recom Power R-78K12-20 Dc-Dc Converter 12V 2A
R-78K1.2-2.0 - Dc-Dc Converter, 1.2V, 2A
Üretici firma:
Recom Power
Sipariş Kodu:
Üretici parti numarası:
R-78K1.2-2.0
Teknik Bilgi:
R-78K1.2-2.0 Datasheet
Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun
Karşılaştırma listesine ekle
Paylaş:
Twitter'da Tweetle
Facebook'da Paylaş
Kullanılabilirlik:
Stoklar tükendi
Mevzuat ve Çevre
Menşe Ülke:
CN
RoHS Uyumlu:
Y10
SVHC:
0
Ağırlık (KG):
0,0040
Gümrük Tarife No:
Ürün Yorumları
Bize Sorun
0 yorum (lar)
0.0
Kendi görüşünü yaz
Kapat
İnceleme başlığı:
Metni incele:
Değerlendirme:
Kötü
1
Mükemmel
Ad Soyad
E-posta
konu:
Destek konusu
Dc-Dc Converter, 1.2V, 2A
Bu Ürüne Benzer Ürünler
Karşılaştırma listesine ekle
Favorilerime ekle
4220678 Cui P7806-2000R-S Dc-Dc Converter 65V 2A 13W
Dc-Dc Converter, 6.5V, 2A, 13W
Favorilerime ekle
4171440 Recom Power R-78K15-20 Dc-Dc Converter 15V 2A
Dc-Dc Converter, 15V, 2A
4171439 Recom Power R-78K12-20 Dc-Dc Converter 12V 2A
Dc-Dc Converter, 12V, 2A