CT10-1530-G1 - Switch, Spst-No, 10W, 0.5A, 200Vdc, Smd
Sipariş Kodu: 1081696
Üretici parti numarası: CT10-1530-G1
Kullanılabilirlik: 3968 stoktaU.K. Stock
İngiltere stoklu ürünler 7-10 iş günü içerisinde teslim edilir.
Fiyatı :Adet (Kesik Bantta Sağlanır)
Çok Al, Az Öde, TASARRUF ET!
Mevzuat ve Çevre
Menşe Ülke: NL
RoHS Uyumlu: Y10
SVHC: 0
Ağırlık (KG): 0,0003
Gümrük Tarife No: 85365080
Switch, Spst-No, 10W, 0.5A, 200Vdc, Smd; Product Range:Ct10 Series; Contact Configuration:Spst-No; Switch Mounting:Smd; Contact Current Max:500Ma; Switching Voltage Max:200Vdc; Switching Power Max:10W; Contact Resistance Max:0.2Ohm; Operate At Min:15At; Operate At Max:30At; Svhc:No Svhc (15-Jan-2019); Operation Ampere Turns Range:10At To 40At