    CT10-1530-G1 - Switch, Spst-No, 10W, 0.5A, 200Vdc, Smd
    Üretici firma: Coto Technology
    Sipariş Kodu: 1081696
    Üretici parti numarası: CT10-1530-G1
    Kullanılabilirlik: 3968 stokta
    U.K. Stock
    İngiltere stoklu ürünler 7-10 iş günü içerisinde teslim edilir.
    Fiyatı :Adet (Kesik Bantta Sağlanır)
    i h
    Çok Al, Az Öde, TASARRUF ET!
    Adet
    Fiyat
    1+
    Mevzuat ve Çevre
    Menşe Ülke: NL
    RoHS Uyumlu: Y10
    SVHC: 0
    Ağırlık (KG): 0,0003
    Gümrük Tarife No: 85365080
    0.0 0
    Kendi görüşünü yaz Kapat
    • Kötü
    • Mükemmel
    Switch, Spst-No, 10W, 0.5A, 200Vdc, Smd; Product Range:Ct10 Series; Contact Configuration:Spst-No; Switch Mounting:Smd; Contact Current Max:500Ma; Switching Voltage Max:200Vdc; Switching Power Max:10W; Contact Resistance Max:0.2Ohm; Operate At Min:15At; Operate At Max:30At; Svhc:No Svhc (15-Jan-2019); Operation Ampere Turns Range:10At To 40At