    B72205S0400K101 - Varistor, 1.3J, 40Vac
    Üretici firma: Epcos
    Sipariş Kodu: 1004330
    Üretici parti numarası: B72205S0400K101
    Kullanılabilirlik: 277 stokta
    U.K. Stock
    İngiltere stoklu ürünler 7-10 iş günü içerisinde teslim edilir.
    Fiyatı :Adet
    Bu üründen en az 10 adet alınabilmektedir.
    i h
    Çok Al, Az Öde, TASARRUF ET!
    Adet
    Fiyat
    10+
    Mevzuat ve Çevre
    Menşe Ülke: CN
    RoHS Uyumlu: Y10
    SVHC: 0
    Ağırlık (KG): 0,0360
    Gümrük Tarife No: 85334010
    0.0 0
    Kendi görüşünü yaz Kapat
    • Kötü
    • Mükemmel
    Varistor, 1.3J, 40Vac; Voltage Rating Vac:40V; Voltage Rating V Dc:56V; Product Range:B722 Series; Clamping Voltage Vc Max:135V; Varistor Case Style:Disc 5Mm; Varistor Type:Metal Oxide Varistor (Mov); Peak Surge Current @ 8/20Μs:100A; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:85°C; Peak Energy (10/1000Us):1.3J; Automotive Qualification Standard:-; Svhc:No Svhc (27-Jun-2018); Approval Bodies:Cecc, Csa, Ul; Body Diameter:7Mm; Capacitance:520Pf; Clamping Voltage:135V; Clamping Voltage @ 8/20Μs Max:135V; External Length / Height:9.5Mm; Lead Length:30Mm; Operating Temperature Range:-40°C To +85°C; Peak Pulse Current Ipp @ 8/20Μs:100A; Suppressor Type:Varistor; Surge Current:100A; Transient Energy:1.3J; Varistor Voltage:68V; Varistor Voltage @ 1Ma:61.2V; Varistor Voltage @ 1Ma Max:74.8V; Varistor Voltage Tolerance +:10%