Arama
TRY
Türkçe
Tüm Kategoriler
  Kategoriler Kapat

  Hakkımızda

  Premier Farnell UK Limited ve SAMM Teknoloji İletişim San. ve Tic. A.Ş. arasında Farnell ürün portföyünü Türkiye'deki kullanıcıların erişimine sunmak amacıyla 2016 yılında anlaşma imzalandı. Bu anlaşma ile birlikte SAMM Teknoloji, Farnell’in Türkiye’deki lojistik partneri oldu ve Farnell ürünlerinin gümrük işlemleriyle kapı teslim sevkiyatını gerçekleştirmeye başladı.

  Farnell Türkiye’nin portföyünde yer alan yaklaşık 1.000.000’a yakın ürün çeşidine erişmek isteyen müşterilerimiz, alt limit olmaksızın hızlı teslimat ve düşük maliyet avantajıyla siparişlerini verebilmektedir. Siparişler doğrultusunda her hafta düzenli olarak ürün tedariği yaparak müşterilerimize hızlı çözümler sunmaktayız.

  SAMM Teknoloji tarafından yapılacak gümrükleme ve kapı teslim işlemi ile Türkiye'ye gelen Farnell ürünleri, İngiltere stoklu ürünler için 7 ile 10 iş günü arasında ve ABD stoklu ürünler için 18 ile 21 iş günü arasında olmak üzere, adresinize teslim edilmektedir.

  2016 yılından beri devam eden iş birliğimizi sürekli olarak iyileştirerek sizlerin kullanımına sunmaktayız. Müşterilerimizin yorum ve geri beslemeleriyle hizmet kalitemizi artırmaya devam edeceğiz.

   

  SAMM & FARNELL

  SAMM Teknoloji 2003 yılında kurulmuş bir Türk firmasıdır. 300’e yakın çalışanı ile Türkiye’nin önde gelen fiber optik pasif ekipman üreticisi, Raspberry Pi Türkiye resmi dağıtıcısı, endüstriyel ısı izleme konusunda pazar lideri, elektrik enstrüman taahhüt ve mühendislik konularında öncü bir firmadır. Aynı zamanda bir ARGE merkezi olup, birçok patent ve tasarım sertifikasına sahiptir. 2003 yılından bu yana temel prensibi, müşterinin istekleri ve ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur.

  Farnell ise 1939 yılında A.C. Farnell Limited adında kurulmuş bir firmadır. Daha sonra CPC firmasını bünyesine dahil etmiştir. Daha çok tedarik alanına odaklanıldığından 1996 yılında A.B.D distribütörü olan Premier Industrial Corporation firmasını satın almış ve firma ünvanını Premier Farnell olarak değiştirmiştir. 2016 yılında Premier Farnell, Amerikan firması AVNET firmasının bünyesine dahil olmuştur. 2019 yılında firmanın orijinal ismi Premier Farnell Limited olarak kalmasına rağmen marka ismini Farnell olarak güncellemiştir.