    LA 100-P/SP13 - Current Transducer, 100A, Pcb
    Üretici firma: Lem
    Sipariş Kodu: 1617427
    Üretici parti numarası: LA 100-P/SP13
    Kullanılabilirlik: 21 stokta
    U.K. Stock
    İngiltere stoklu ürünler 7-10 iş günü içerisinde teslim edilir.
    Fiyatı :Adet
    i h
    Çok Al, Az Öde, TASARRUF ET!
    Adet
    Fiyat
    1+
    Mevzuat ve Çevre
    Menşe Ülke: CH
    RoHS Uyumlu: Y10
    SVHC: 0
    Ağırlık (KG): 0,0180
    Gümrük Tarife No: 85043129
    0.0 0
    Kendi görüşünü yaz Kapat
    • Kötü
    • Mükemmel
    Current Transducer, 100A, Pcb; Sensor Output:Closed Loop; Supply Voltage Dc Min:12V; Supply Voltage Dc Max:15V; Current Measuring Range Dc:-160A To 160A; Current Measuring Range Ac:-160A To 160A; Response Time:1Μs; Accuracy %:0.7%; Product Range:La 100-P/Sp13; Svhc:No Svhc (15-Jan-2018)