- 1617427 LEM LA 100-P/SP13 Current Transducer, 100A, Pcb
LA 100-P/SP13 - Current Transducer, 100A, Pcb
Sipariş Kodu: 1617427
Üretici parti numarası: LA 100-P/SP13
Kullanılabilirlik: 21 stoktaU.K. Stock
İngiltere stoklu ürünler 7-10 iş günü içerisinde teslim edilir.
Fiyatı :Adet
Çok Al, Az Öde, TASARRUF ET!
Mevzuat ve Çevre
Menşe Ülke: CH
RoHS Uyumlu: Y10
SVHC: 0
Ağırlık (KG): 0,0180
Gümrük Tarife No: 85043129
Current Transducer, 100A, Pcb; Sensor Output:Closed Loop; Supply Voltage Dc Min:12V; Supply Voltage Dc Max:15V; Current Measuring Range Dc:-160A To 160A; Current Measuring Range Ac:-160A To 160A; Response Time:1Μs; Accuracy %:0.7%; Product Range:La 100-P/Sp13; Svhc:No Svhc (15-Jan-2018)