    MDRR-DT-15-30-F - Reed Switch, Spdt
    Üretici firma: Littelfuse
    Sipariş Kodu: 1653421
    Üretici parti numarası: MDRR-DT-15-30-F
    Kullanılabilirlik: 2190 stokta
    U.K. Stock
    İngiltere stoklu ürünler 7-10 iş günü içerisinde teslim edilir.
    Fiyatı :Adet
    i h
    Çok Al, Az Öde, TASARRUF ET!
    Adet
    Fiyat
    1+
    Mevzuat ve Çevre
    Menşe Ülke: MX
    RoHS Uyumlu: Y10
    SVHC: 0
    Ağırlık (KG): 0,0003
    Gümrük Tarife No: 85365007
    0.0 0
    Kendi görüşünü yaz Kapat
    • Kötü
    • Mükemmel
    Reed Switch, Spdt; Product Range:Mdrr-Dt Series; Contact Configuration:Spdt; Switch Mounting:-; Contact Current Max:1.5A; Switching Voltage Max:175Vdc; Switching Power Max:5W; Contact Resistance Max:0.1Ohm; Operate At Min:15At; Operate At Max:30At; Approval Category:Ul Recognised; Body Length:14.73Mm; Body Material:Glass; Contact Current Dc Max:25Ma; External Diameter:2.54Mm; Lead Length:17.78Mm; Operating Temperature Max:125°C; Operating Temperature Min:-40°C; Operation Ampere Turns Range:15At To 30At; Switch Case:Glass; Switching Current Dc Max:0.25A; Switching Voltage Ac / Dc Max:175Vdc