    SKT24/12E - Thyristor, 32A, 1200V, B-2
    Üretici firma: Semikron
    Sipariş Kodu: 1182757
    Üretici parti numarası: SKT24/12E
    Teknik Bilgi: SKT24/12E Datasheet
    Kullanılabilirlik: 47 stokta
    U.K. Stock
    İngiltere stoklu ürünler 7-10 iş günü içerisinde teslim edilir.
    Fiyatı :Adet
    i h
    Çok Al, Az Öde, TASARRUF ET!
    Adet
    Fiyat
    1+
    Mevzuat ve Çevre
    Menşe Ülke: BR
    RoHS Uyumlu: YES
    SVHC: 0
    Ağırlık (KG): 0,0130
    Gümrük Tarife No: 85413000
    0.0 0
    Kendi görüşünü yaz Kapat
    • Kötü
    • Mükemmel
    Thyristor, 32A, 1200V, B-2; Scr Module Type:Single Scr; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:1.2Kv; Gate Trigger Current Max, Igt:100Ma; Current It Av:24A; On State Rms Current It(Rms):50A; Peak Non Rep Surge Current Itsm 50Hz:450A; Holding Current Max Ih:150Ma; Gate Trigger Voltage Max Vgt:3V; Operating Temperature Max:130°C; Product Range:-; Svhc:No Svhc (15-Jun-2015); Current Itsm:450A; No. Of Pins:3Pins; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Range:-40°C To +130°C; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:1200V; Termination Type:Screw; Thread Size:M6; Thyristor Case Style:To-208Aa; Thyristor Type:Thyristor