SKT24/12E - Thyristor, 32A, 1200V, B-2
Sipariş Kodu: 1182757
Üretici parti numarası: SKT24/12E
Kullanılabilirlik: 47 stoktaU.K. Stock
İngiltere stoklu ürünler 7-10 iş günü içerisinde teslim edilir.
Fiyatı :Adet
Çok Al, Az Öde, TASARRUF ET!
Mevzuat ve Çevre
Menşe Ülke: BR
RoHS Uyumlu: YES
SVHC: 0
Ağırlık (KG): 0,0130
Gümrük Tarife No: 85413000
Thyristor, 32A, 1200V, B-2; Scr Module Type:Single Scr; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:1.2Kv; Gate Trigger Current Max, Igt:100Ma; Current It Av:24A; On State Rms Current It(Rms):50A; Peak Non Rep Surge Current Itsm 50Hz:450A; Holding Current Max Ih:150Ma; Gate Trigger Voltage Max Vgt:3V; Operating Temperature Max:130°C; Product Range:-; Svhc:No Svhc (15-Jun-2015); Current Itsm:450A; No. Of Pins:3Pins; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Range:-40°C To +130°C; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:1200V; Termination Type:Screw; Thread Size:M6; Thyristor Case Style:To-208Aa; Thyristor Type:Thyristor