Arama
TRY
Türkçe
Tüm Kategoriler
  Kategoriler Kapat

  Sipariş/Alışveriş Sepeti

  Direnç veya kablolar gibi belirli ürünler, belirli uzunluk veya miktarlar içeren makaralar veya paketler halinde sunulur. Bu ürünler, daha düşük miktarlarda paketlenmeleri ekonomik olmadığı için belirli seviyelerin altındaki miktarlarda satışa sunulmaz.

  İleri tarihli ve yüksek hacimli talepleriniz için farnell@samm.com mail gönderebilirsiniz. Ekibimiz inceleme yaparak talebiniz ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  a. Web kanalı ile sipariş almaktayız. Sitemize üye olarak veya üye olmadan sipariş listenizi oluşturabilirsiniz

  b. Toplu alım; fiyat teklifi, proforma talepleriniz için farnell@samm.com mail gönderirseniz talebiniz ilgili ekibimiz tarafından incelenerek tarafınıza bilgi verilecektir.

  Onaylanan siparişlerde ürün ekleme/çıkarma işlemi yapılamıyor. Konuyla ilgili “Garanti ve İade Koşulları” bölümünü inceleyebilirsiniz

  Ürünleri sitede yer alan datasheet’lerden inceleyebilirsiniz. Yalnızca internet üzerinden sipariş almaktayız. Kargo firmaları aracılığıyla gönderimlerini gerçekleştiriyoruz.

  Siparişinizi gönderdikten sonra hata olduğunu fark ederseniz lütfen aynı gün içerisinde 444 17 26 (Dahili 230 – 252)/ (0262) 677 16 80 numaralarından bizi arayın. Çevrimiçi sipariş işleme sistemimiz çok etkin bir şekilde çalıştığı için sevkiyattan önce siparişinizde düzeltme yapmak mümkün olmayabilir. Ancak, bizimle ne kadar kısa sürede irtibata geçerseniz sevkiyattan önce siparişinizde düzeltme yapma şansımız o kadar yüksek olur.

  Oluşturulan sipariş listelerine ait fatura ve kargo etiketleri otomatik olarak düzenlenmektedir. Bu nedenle sipariş listelerine değişiklik yapılamıyor.

  Sepetinizi tamamlarken adres kısmında Fatura ve Teslimat bilgilerini ekleyebilir, güncelleyebilirsiniz. Fatura ve teslimat adresinin birbirinden farklı olmasını istiyorsanız sipariş listenizi oluştururken 2. aşamada sizden fatura ve teslimat bilgileriniz talep ediliyor. Bu fatura sayfasında yeni adres ekleme veya değişiklik yapabilirsiniz.