    BZW50-12B - Diode, Tvs, 12V, 5Kw, R6
    Üretici firma: Stmicroelectronics
    Sipariş Kodu: 1689187
    Üretici parti numarası: BZW50-12B
    Teknik Bilgi: BZW50-12B Datasheet
    Kullanılabilirlik: 121 stokta
    U.K. Stock
    İngiltere stoklu ürünler 7-10 iş günü içerisinde teslim edilir.
    Fiyatı :Adet
    i h
    Çok Al, Az Öde, TASARRUF ET!
    Adet
    Fiyat
    1+
    Mevzuat ve Çevre
    Menşe Ülke: CN
    RoHS Uyumlu: Y10
    SVHC: 0
    Ağırlık (KG): 0,0020
    Gümrük Tarife No: 85411000
    Ürün özellikleri
    TVS PolarityBidirectional
    Reverse Stand-Off Voltage Vrwm12V
    Clamping Voltage Vc Max22V
    Diode Case StyleAxial Leaded
    No. of Pins2Pins
    Breakdown Voltage Min13.3V
    Breakdown Voltage Max13.3V
    Automotive Qualification Standard-
    SVHCNo SVHC (15-Jan-2018)
    Breakdown Voltage13.3V
    Breakover Voltage Min13.3V
    Diode TypeBidirectional TVS
    Operating Temperature Max175°C
    Operating Temperature Min-65°C
    Operating Temperature Range-65°C to +175°C
    Power Dissipation Pd6.5W
    Reverse Voltage Vr Max12V
    Stand-off Voltage12V
    Termination TypeAxial Leaded
    0.0 0
    Kendi görüşünü yaz Kapat
    • Kötü
    • Mükemmel
    Diode, Tvs, 12V, 5Kw, R6; Product Range:Bzw50 Series; Tvs Polarity:Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:12V; Clamping Voltage Vc Max:22V; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2Pins; Breakdown Voltage Min:13.3V; Breakdown Voltage Max:13.3V; Peak Pulse Power Dissipation:5Kw; Automotive Qualification Standard:-; Svhc:No Svhc (15-Jan-2018); Breakdown Voltage:13.3V; Breakover Voltage Min:13.3V; Capacitance Cd @ Vr Typ:9475Pf; Clamping Voltage @ 8/20Μs Max:28V; Diode Type:Bidirectional Tvs; Operating Temperature Max:175°C; Operating Temperature Min:-65°C; Operating Temperature Range:-65°C To +175°C; Peak Pulse Current Ippm:500A; Power Dissipation Pd:6.5W; Reverse Voltage Vr Max:12V; Stand-Off Voltage:12V; Termination Type:Axial Leaded; Time Measured:50Ms