Arama
TRY
Türkçe
Tüm Kategoriler
  Kategoriler Kapat

  Üyelik ve Kullanım Şartları

  ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

   

  TARAFLAR

  İşbu üyelik sözleşmesi 0-7420-3002-2000011mernis adresli Gebze Ticaret odasına 22448 ticaret numarası ile kayıtlı merkezi Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli adresinde bulunan farnell.samm.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten SAMM Teknoloji İletişim San. ve Tic. A.Ş. ile ÜYE arasında, SAMM e – ticaret sitesinin sunduğu hizmetlerden yararlanmasına ilişkin koşulların belirlenmesi için akdedilmiştir.

  Bundan sonra sözleşmede; farnell.samm.com alan adından yayın yapan e – ticaret sitesi “ SİTE “ farnell.samm.com internet sitesine üye olan kişiler ise “ ÜYE “ olarak anılacaktır.

   

  SÖZLEŞMENİN AMACI VE KAPSAMI

  İşbu sözleşmenin amacı ve kapsamı SAMM Teknoloji’nin sahip olduğu farnell.samm.com internet sitesinden üyenin faydalanması, üyelik işlemlerinin yapılması, site kullanım koşullarının belirlenmesi ve tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

  Site kullanım koşullarını SAMM Teknoloji İletişim San. ve Tic. A.Ş. her zaman tek taraflı olarak belirleme hakkına sahiptir.

   

  TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

  18 yaşını doldurmuş herkes üyelik formunu uygun bir şekilde doldurarak ve işbu sözleşme şartlarını kabul ederek site üyesi olabilir. Üyelik statüsünün kazanılabilmesi için başvurunun site tarafından onaylanması gerekmektedir. Onaylama işleminin tamamlanması ve üyeye bildirilmesiyle üyelik statüsü başlamaktadır.

  SİTE üyeliği kişiseldir. Başkasına devredilemez.

  Siteye üye olurken verilen e – posta adresinin ve telefon numarası da dahil kişisel ve sair bilgilerin kanunlar önünde üyeye ait, doğru ve aktif olması zorunluluğu bulunmaktadır. Üye tarafından yanlış beyan edilen iletişim bilgileri sebebiyle oluşabilecek hatalardan site sorumlu değildir. Üye, SAMM Teknoloji’nin bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder. Üye, siteye sağladığı bilgilerin hiçbirinin SİTE tarafından gerçeğe ve hukuka aykırı olarak kaydedilmediğini kabul eder.

  Sisteme giriş yapılırken ve üyelikle ilgili tüm yazılı ve sözlü görüşmelerde üye olurken verilen iletişim bilgileri esas alınır.

  Üyenin, üyelik başvurusu sırasında bildirdiği isim, soy isim ve güvenliği açısından alınan diğer bilgiler üye tarafından değiştirilemez. Bunların haricindeki üyeye ait kişisel bilgiler üye tarafından internet sitesi veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla değiştirilebilir. Müşteri Hizmetleri tarafından gerekli bilgilerin değiştirilebilmesi için üye; Müşteri Hizmetleri güvenlik kontrolünden sorunsuz olarak geçmek ve kimlik bilgilerini doğrulamakla yükümlüdür.

  Üye, SAMM tarafından kendisine verilmiş olan şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez, üyenin söz konusu şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından SAMM Teknoloji’ye karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, SAMM Teknoloji’nin söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

  Üye, Müşteri Hizmetleri ile yaptığı yazışma ve telefon görüşmelerinin kayıtlarının SİTE tarafından daha iyi bir hizmet verebilmek ve işlem güvenliği açısından saklandığını bildiğini ve bu kayıtların saklanmasına muvafakat ettiğini kabul eder. Site, işbu sözleşme konusu hizmetlerden faydalanmak isteyen kişinin yaptığı üyelik başvurusunu kabul etmeme hakkını saklı tutar. SİTE gerekli gördüğü hallerde üyeliği gerekçe göstermek kaydıyla sona erdirebilir. Üye işbu tasarrufu önceden kabul eder. Sona eren üyelik bilgileri sitenin belirleyeceği zaman diliminde Sitenin veri tabanında saklamaya devam eder. SAMM, işbu SİTE ve SİTE uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kampanya, vs. bilgiler ve Siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, Siteyi ve içeriğini yeniden düzenleme, yayını durdurma ve/veya duraklatma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, sitede yayınlanmalarıyla yürürlüğe girerler. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. SAMM, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda ve durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Üye dilediği zaman tek taraflı olarak bildirim ile üye hesabını kapatabilir. Üyeliğinin sonlanmasına ilişkin yazılı talebini site Müşteri Hizmetlerine ileterek üyeliğinin sonlandırılmasını talep edebilir. Talebini iletmesinin ardından üyeliğin sona erdirilmesine ilişkin işlemler site tarafından tamamlandığı anda üyelik sona erer. Sonlandırılan üyelik müşteri hizmetlerine başvurularak tekrar başlatılabilir. Aynı şekilde Şirketimiz de çeşitli nedenler ile üyelikleri sona erdirebilir/askıya alabilir. Üye, işbu sözleşme şartlarını kabul etmekle, sağladığı her türlü kişisel bilgi ve kullanım sırasında yaptığı işlemlerle ilgili olarak gerek site gerekse yetkili merciler tarafından sorgulama hakkı olduğunu, böyle bir durumda talep edilen bilgileri ayrıntılı şekilde sağlayacağını kabul ve taahhüt eder. Üyelik başvurusu yapan herkes işbu sözleşmenin tüm hükümlerini okuyup kabul ettiğini ve işbu sözleşmenin iradesine ve hukuka uygun olarak kendisine bağlayıcı nitelik kazanacağını beyan, kabul ve taahhüt eder. Sistemde oluşan hatalardan ve yazım yanlışlarından kaynaklanan hatalı fiyat gösterimlerinden site sorumlu değildir. Kargo ücreti ve diğer hizmetler ürün bedeline dahil değildir. Kredi kartı ya da debit kartlar ile yapılan alışverişlerde bankaların almış oldukları masraflardan ve yapacakları kesintilerden SİTE sorumlu değildir.

  Havale ve EFT ile gerçekleştirilen siparişlerin işleme alınma zamanı ödemenin site hesabına ulaştığı andır.

  Ürünün stokta bulunmadığı durumlarda üye bilgilendirilerek sitenin ürünü teslim etmeme hakkı bulunmaktadır. Tedarik sorunu yaşanan durumlarda eğer sipariş banka havalesi seçilerek verildiyse sadece ürün bedelleri iade edilir.

  SİTE ürünü eksiksiz bir şekilde teslim etmekle yükümlüdür. Üye ise; ürünü teslim alırken kontrol etmek ve eksik, hasarlı olması durumunda kargo yetkilisine tutanak tutturmak zorundadır. Aksi durumda ürün sorunsuz ürün statüsünde teslim edilmiş kabul edilir.

  Üyenin, alışverişi kredi kartı ya da debit kart ile yapması halinde kart kullanımından doğan tüm sorumluluk üyeye aittir. Site kullanımlarında tüm kredi kartı işlemleri ve onayları SAMM’ dan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı "şifresi" gibi bilgiler Site tarafından görülmez ve kaydedilmez). İzinsiz kullanımlarım siteye bildirilmesi durumunda ise; siparişin sevk edilmesinden önce bildirilmesi durumunda sipariş iptal edilir ve bankaya iade talimatı verilir.

  İade talebi olması durumunda kredi kartı ile yapılan alışverişlerde nakit iade yapılamaz. Kullanılan kredi kartına banka üzerinden iade yapılır. Kredi kartına bağlı taksitlendirilerek yapılan alışverişlerin iade durumunda, geri ödemeler bankanın sağladığı koşullar doğrultusunda taksitli olarak yapılabilir. Bu hususta ortaya çıkabilecek uyuşmazlık ve gecikmelerden SAMM sorumlu değildir.

  Üye suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden, yasadışı, tehditkâr, rahatsızlık verici hakaret ve küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı herhangi bir bilgiyi farnell.samm.com’un hiçbir kanalından iletemez. Aksi halde tüm sorumluluk üyeye aittir.

  Yorumlar tamamen üyenin sorumluluğundadır. Üye tarafından hukuka aykırı, markaya zarar verici, diğer üyelerin haklarını ve güvenliğini tehdit eden içerikte yorumlar yapılması durumunda site, üyeliğe derhal son verme, ilgili resmi kurum ve mercilere şikâyet yoluna gitme, zarar ve ziyan talep etme, gerekli görülen her türlü önlem ve tedbiri alma hakkına sahiptir.

  SİTE link verdiği ya da reklam bandı tanıtımı yaptığı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Siteden ulaşılan diğer sitelerde kendilerine ait gizlilik-güvenlik politikaları ve kullanım şartları geçerlidir; reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan web sitelerinden ve mobil uygulamalardan bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi, kullanım şartları ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan SAMM sorumlu değildir. Üyenin Siteden veya sitede link verilen diğer sitelerden / mobil uygulamalardan edindikleri bilgiler, taraflarına elektronik iletişimi yapılan bilgilendirme, tanıtım ve reklamlar, keza her türlü öneriler çerçevesinde aldıkları kararlardan, bunlara göre yaptıkları her türlü işlem ve uygulama ile sonuçlarından üyeler sorumludurlar.

  Üye, sitedeki, yüklenmeye (download) ve/veya paylaşıma müsait dosya bilgi ve belgelerin, virüslerden, wormlardan, truva atlarından, dialer programlarından spam, spyware veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodlardan veya materyallerden arındırılamamış olabileceğini ve bu hususlarda SİTE‘nin garanti vermediğini kabul etmektedir. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı programların, kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş- çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakım ve güncellemelerini yapmak tamamen ÜYE‘nin sorumluluğundadır. Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı ÜYE‘nin veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan SAMM sorumlu değildir. Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyaller, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı ÜYE‘nin veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan SAMM sorumlu değildir.

  Farnell.samm.com internet sitesinde bulunan bütün yazılı, resimli, sesli grafik içeren ve/veya içermeyen tüm materyallerin her türlü kullanım hakkı saklıdır. Üye, site tarafından kendisine sunulan hizmet ve ürünler ile bunların sunumları ile ilgili her türlü görsel ve işitsel materyalin site fikri mülkiyetinde olduğunu ve bunları hiçbir şekilde sitenin yazılı izni olmaksızın kullanmayacağını ve/veya kullandırılamayacağını, bu materyalleri kopyalayarak kişisel ve genel kullanıma açık internet sayfalarında kullanmayacağını, yayınlamayacağını ve/veya bunları pazarlama hakkına sahip olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Üye, site tarafından hizmetin sunumu için kullanılan yazılımların telif haklarının siteye ait olduğunu, bu yazılımları hiçbir şekilde çoğaltıp, dağıtmayacağını ve hizmet alma amacı ile sınırlı olarak kullanacağını taahhüt eder. Sitenin bilgisi olmadan üyenin bu materyalleri kullanması, alıntı yapması halinde, doğacak zararlardan sitenin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu halde, sitenin uğrayacağı zarar ve ziyanları üyeye aynen rücu etme ve yasal yollara başvurma hakkı saklıdır.

  Üyeler, ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren, bir başkasının yayın haklarını çiğneyen, telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlanan hiçbir bilgiyi, yazılımı ya da malzemeyi yayınlayamaz, postalayamaz ya da iletemez.

  Üye, bilerek veya herhangi bir kastı olmadan site veri tabanına veya internet sitesine yapılacak saldırıdan, zararlı içeriği olan fiillerden ve izinsiz giriş yapmaya çalışmaktan ötürü ortaya çıkacak her türlü zarardan sorumlu olacaktır. Site veri tabanına veya İnternet sitesine yapılacak herhangi bir saldırı sonucunda, üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kullanıcıların eline geçmesinden ve bu bilgilerin kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan site sorumlu tutulamaz.

  farnell.samm.com internet sitesi yazılım ve tasarımı SAMM mülkiyetinde olup, bunlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bunlar üye tarafından izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. Bu web sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

  Site yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, SİTEye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve SİTEye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler SAMM tarafından farnell.samm.com internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde toplanabilir. Üye yukarıda bahsi geçen bilgilerin toplanması, paylaşılması, kullanılması, arşivlenmesi ve kendisinin talepte bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.

  Siteye bağlantı güvenliğinden üye sorumludur. Güvenli bir şekilde bağlanılması, üyelik bilgilerinin korunması ve üyelik hesabından çıkış yaparken güvenli çıkış yapılması üyenin sorumluluğundadır. Güvenlik zafiyeti oluşması durumunda sitenin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Üye, donanım veya yazılım kaynaklı öngörülemeyen sistem çöküntülerinden, hata ve eksikliklerden dolayı oluşabilecek servis aksamalarından ötürü, aldığı hizmetin kesintiye uğraması veya kaldığı yerden devam etmemesi nedeni ile, herhangi bir hak talep etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder. Site hizmetin aksamasından veya kesilmesinden sorumlu tutulamaz.

  Sitenin kusurundan kaynaklanmayan, kontrolü dışında gerçekleşen ve öngörülemeyecek diğer olaylar Ayaklanma, ambargo, devlet müdahalesi, isyan, işgal, savaş, seferberlik, grev, lokavt, iş eylemleri veya boykotlar dahil olmak üzere işçi-işveren anlaşmazlıkları, siber saldırı, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, sisteme ilişkin iyileştirme veya yenileştirme çalışmaları ve bu sebeple meydana gelebilecek arızalar, elektrik kesintisi, yangın, patlama, fırtına, sel, deprem, göç, salgın veya diğer bir doğal felaket ("Mücbir Sebep") SAMM Teknoloji’nin işbu Üyelik Sözleşmesi'nden doğan yükümlülüklerini ifa etmesini engeller veya geciktirirse, SAMM ifası Mücbir Sebep sonucunda engellenen veya geciken yükümlülüklerinden dolayı sorumlu tutulamaz ve bu durum işbu Üyelik Sözleşmesi’nin bir ihlali olarak kabul edilemez.

   

  SÖZLEŞMENİN ONAY HÜKMÜ, YÜRÜRLÜK VE DİĞER ŞARTLAR

  Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. Üyelik işlemlerinin tamamlanmasıyla işbu sözleşme taraflarca kabul edilmiş ve elektronik olarak imzalanmış ve karşılıklı olarak imzalandığı tarihte yürürlüğe girmiştir.

  Üyelik sözleşmesine ilişkin işbu maddeler, değişikliklerin belirtilmesi şartıyla Site tarafından istendiği zaman değiştirilebilecektir.

  İşbu sözleşme üye tarafından üyeliğin iptal edilmesi ya da site tarafından üyeliğinin sonlandırılması durumu olmadığı sürece yürürlükte kalacaktır.

  İşbu sözleşmeden kaynaklanabilecek tüm ihtilaflarda, İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır. Tüm bu konularda ek bilgi almak için Şirketimize danışabilirsiniz. Üyelerimiz talep ve şikayetlerini şu iletişim kanallarından ulaşarak Şirketimize bildirebilir.

  Adres: Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

  Tel: 0 (262) 677 16 80

  Faks: 0 (262) 677 16 8

  E-mail farnell@samm.com (İnternet Adresi: farnell.samm.com)

   

  TİCARİ İLETİLER İLE İLGİLİ ONAYINIZ

  İşbu sözleşmeyi akdetmekle beraber, kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla, keza, mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik bilgilendirme, işlem ve uygulamaları için SAMM Teknoloji İletişim San ve Tic Aş –ve/veya grup şirketlerine, tarafınıza SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, (cihazımda açık ise) bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermeleri için açıkça izin ve onay vermektesiniz.

  Üyelik işlemi tamamlandığında üye olurken belirtilen cep telefonuna/e-posta adresinize " onayınız alındı" vb. bir mesaj göndereceğiz. Üye, istediği her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, gerek söz konusu mesajda, gerek elektronik iletilerimizde belirtilen işlemi (ret) yaparak "ticari elektronik iletişimi" durdurabilir, ancak kanunlar gereği mümkün veya yapılmakla yükümlü olunan iletişimler devam eder.

  Sitede, üyelerin bilgi güncelleme işlemleri ile herhangi bir bilgisini (iletişim bilgileri dahil) değiştiren üye kişisel verileri ve elektronik ticari iletişim hususunda verdikleri izin değişen/yeni bilgileri için de geçerli olduğunu, iletişim tercihlerini değiştirerek herhangi bir iletişim kanalı-adresi için ticari elektronik iletişimi durduran veya ticari elektronik iletilerindeki ret işlemini yapan üyeler, üyelik sayfasında iletişim istedikleri yönünde işlem yaptıklarında, ayrıca bir izin/onaylarına gerek olmaksızın ve varsa önceki red bildirimleri dikkate alınmaksızın, burada ve sair suretle verdikleri onaya istinaden ve fakat yine sitedeki üyelik sayfasından iletişim tercihini değiştirene veya herhangi bir ticari iletişim için usulünce ret bildirimi yapana kadar, ilgili kanaldan ticari elektronik iletilerimizi almaya devam eder.

   

  KİŞİSEL VERİLER İLE İLGİLİ ONAYINIZ

  Üye, verdiği iletişim bilgileri ve diğer kişisel bilgilerim ile satın aldığım ürünler dahil ürün-hizmet alışverişlerime, e-ticaret ve fiziki mağazalar-reyonlar ile içlerinde yer aldıkları yapıları-siteleri ziyaretlerime ve buralardan alışverişlerime dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgilerim ile ilgili olarak; gizliliklerinin korunması için lüzumlu tedbirler alınarak ve işlenmesine dair kanuni ilkelere uygun şekilde Veri Sorumlusu SAMM Teknoloji İletişim San. ve Tic. A.Ş. ile grup şirketleri ve keza yurtiçi ve yurtdışında yerleşik ortakları-iş ortakları, halefleri, servis sağlayıcıları-tedarikçileri (sosyal medya işletmecileri dahil) ve bunların belirleyeceği üçüncü kişiler/kuruluşlar tarafından, gerek yasal nedenlerle, gerek genel ve kişiye özel ürün-hizmet ve imkanlardan yararlandırılabilmesi için, gerek ise her türlü ürün-hizmet tanıtımı, reklam, iletişim, promosyon, satış, pazarlama, mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik işlemleri, bilgilendirmeleri ve uygulamaları yapılması amacı ile adı, soyadı, rumuz, yaş, cinsiyet, medeni durum, yaşanılan bölge, eğitim düzeyi, ilgi alanları, her türlü ürüne ilişkin alışveriş alışkanlığı-tercih, beğeniler, fatura içerikleri, cep/ev/iş telefon numarası, cihaz kodu, teknik reklam tanıtıcısı-kimliği bilgileri, mail adresi, şifre hariç her türlü kart bilgileri ve konum verileri gibi kişisel bilgilerinizin otomatik olan/olmayan yöntemler ile temini, devralınması, yasal azami süreler aşılmamak üzere öngörülecek süre ile yurt içinde ve dışında yazılı/manyetik arşivlere kaydedilmesi, depolanması, muhafazası, elde edilebilir hale getirilmesi, kullanılması, güncellenmesi, değiştirilmesi, birleştirilmesi, yeniden düzenlenmesi, sınıflandırılması, açıklanması, paylaşımı, (yurt içinde-dışına) aktarılması, transferi ve sair suretler ile işlenmesi için, ilgili tüm kanuni haklarım hususunda bilgilenmiş olarak, açıkça izin (rıza-onay) vermektedir.

  Yukarıdaki esasları ve kuralları Üye olarak benimsiyor, kabul ediyor, anlatılan şartlarda farnell.samm.com Sitesine üye olmak istiyor ve belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen üyelik sözleşmesi ve/veya ticari elektronik ileti gönderimlerine ilişkin ibareler yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek üyelik işlemlerinizi tamamlayınız.